REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Warszawa] Osiedle "Berberysowe Ogrody"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Warszawa] Osiedle "Berberysowe Ogrody"
Warszawa, Ochota
[Wrocław] Euro 2012: Wrocław potrzebuje ''efektu barcelońskiego''artykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Euro 2012: Wrocław potrzebuje ''efektu barcelońskiego''
Wrocławianie łączą Euro 2012 ze zdobyciem tytułu Europejskiej Stolicy Kultury i brakuje im informacj...
WIMA Widzewska Manufaktura w Łodzi wkrótce odzyska dawny blask i otrzyma nowe funkcje [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
WIMA Widzewska Manufaktura w Łodzi wkrótce odzyska dawny blask i otrzyma nowe funkcje [ZDJĘCIA]
Trwają zaawansowane prace na terenie WIMY Widzewskiej Manufaktury w Łodzi, która już wkrótce odzyska dawny blask i otrzyma nowe funkcje. Powstanie tam projekt mixed-use oferujący jednocześnie mieszkania na wynajem, lokale handlowo-usługowe oraz otwarte przestrzenie do odpoczynku i rekreacji, w tym strefę gastronomiczną i kulturalną.
WIMA Widzewska Manufaktura jednak będzie wyglądać inaczej. Inwestor zmienia w części projekt [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
WIMA Widzewska Manufaktura jednak będzie wyglądać inaczej. Inwestor zmienia w części projekt [WIZUALIZACJE]
Będzie duża zmiana w projekcie kompleksu WIMA Widzewska Manufaktura, który powstaje przy al. Piłsudskiego 135 w Łodzi. Inwestor Cavatina Holding zaprezentował nowe wizualizacje dwóch budynków mieszkalnych, a także zapowiedział ważną zmianę.
W Warszawie rozpoczęła się budowa Placu Centralnego [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie rozpoczęła się budowa Placu Centralnego [FILM + WIZUALIZACJE]
Rozpoczęła się budowa placu Centralnego, który znajdzie się w środkowej części placu Defilad. Przed Pałacem Kultury i Nauki będzie mniej betonu i asfaltu, pojawi się ponad 100 nowych drzew, tysiące krzewów, trawniki oraz niska sadzawka. Powstanie w ten sposób kolejne miejsce Nowego Centrum Warszawy.
W Warszawie trwa budowa Placu Centralnego [FILM + WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
W Warszawie trwa budowa Placu Centralnego [FILM + WIZUALIZACJE]
W Warszawie trwa budowa placu Centralnego, który znajdzie się w środkowej części placu Defilad. Przed Pałacem Kultury i Nauki będzie mniej betonu i asfaltu, pojawi się ponad 100 nowych drzew, tysiące krzewów, trawniki oraz niska sadzawka. Powstanie w ten sposób kolejne miejsce Nowego Centrum Warszawy.
Rozpoczęła się budowa placu Centralnego w Warszawie [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Rozpoczęła się budowa placu Centralnego w Warszawie [WIZUALIZACJE]
Rozpoczęła się budowa placu Centralnego, który znajdzie się w środkowej części placu Defilad. Przed Pałacem Kultury i Nauki będzie mniej betonu i asfaltu, pojawi się ponad 100 nowych drzew, tysiące krzewów, trawniki oraz niska sadzawka. Powstanie w ten sposób kolejne miejsce Nowego Centrum Warszawy.
Groen Konstancininwestycja
Pokaż inwestycję
Groen Konstancin
Konstancin-Jeziorna, Warszawska 171
[Wrocław] Powódź już nam nie zagrozi? Miliony złotych płyną na modernizację wałówartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Powódź już nam nie zagrozi? Miliony złotych płyną na modernizację wałów
Stolica Dolnego Śląska ma być w końcu zabezpieczona przed powodzią. Prawie 282 mln zł przeznaczy Uni...
DSS chce spłacić podwykonawców kruszywemartykuł
Pokaż artykuł
DSS chce spłacić podwykonawców kruszywem
Spółka Dolnośląskie Surowce Skalne odniosła się do zarzutów, jakie podnosili protestujący pod siedzi...
Amerykańska firma chce badać złoża metali krytycznych w Polsce. Tego złoża nikt nie odpuściartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma chce badać złoża metali krytycznych w Polsce. Tego złoża nikt nie odpuści
Amerykańska firma chce badać złoża metali krytycznych w Polsce. Myszków, niespełna 30‑tysięczne miasto w województwie śląskim, może stać się jednym z najważniejszych punktów na mapie europejskich surowców krytycznych. Amerykański kapitał wchodzi do gry o złoża wolframu i molibdenu, a spółka Permia 1 złożyła już wniosek o koncesję badawczą. Teraz wszystko zależy od decyzji Ministerstwa Klimatu i Środowiska.
Rządowe wsparcie dla Ziemi Słupskiej. Bedą nowe inwestycjeartykuł
Pokaż artykuł
Rządowe wsparcie dla Ziemi Słupskiej. Bedą nowe inwestycje
Przegląd dotychczasowej realizacji „Rządowego programu na rzecz zwiększania szans rozwojowych Ziemi Słupskiej na lata 2019-2026” – to główny temat spotkania wiceministra funduszy i polityki regionalnej Jacka Karnowskiego z wojewodą pomorską Beatą Rutkiewicz oraz z samorządowcami z tego regionu, które odbyło się w Gdańsku.
Konsultacje publiczne dotyczące Drogi Czerwonej w Gdyni. Można zgłaszać uwagi do programu rządowego [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Konsultacje publiczne dotyczące Drogi Czerwonej w Gdyni. Można zgłaszać uwagi do programu rządowego [WIZUALIZACJE]
• Budowa Drogi Czerwonej od lat znajduje się wśród najważniejszych inwestycji infrastrukturalnych oczekiwanych przez Gdynię i Port Gdynia
Spółki z udziałem Skarbu Państwa są głęboko zaangażowane w transformację energetyczną Polskiartykuł
Pokaż artykuł
Spółki z udziałem Skarbu Państwa są głęboko zaangażowane w transformację energetyczną Polski
– W najbliższych latach przeznaczone będzie ok. 90 mld zł na inwestycje w OZE, np. offshore. W związku z przyłączeniami nowych mocy, będą potrzebne także poważne inwestycje w dystrybucję, które w najbliższych 5 latach wyniosą ok. 85 mld zł. No i oczywiście przesył, to kolejne 65-70 mld zł – powiedział minister aktywów państwowych Jakub Jaworowski podczas 40. konferencji energetycznej EuroPOWER & OZE POWER, która odbywa się w dn. 7-8 listopada w Warszawie.
Nowy obowiązek dla deweloperów: Kary do 10% obrotu!artykuł
Pokaż artykuł
Nowy obowiązek dla deweloperów: Kary do 10% obrotu!
Sejm RP przegłosował nowelizację ustawy deweloperskiej, wprowadzającą obowiązek raportowania przez deweloperów cen i metraży mieszkań w ustrukturyzowanym formacie cyfrowym na portalu dane.gov.pl.
Wielka modernizacja na Śnieżce. Kultowe obserwatorium przejdzie rewitalizację!artykuł
Pokaż artykuł
Wielka modernizacja na Śnieżce. Kultowe obserwatorium przejdzie rewitalizację!
Po latach oczekiwań rusza proces modernizacji jednego z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w polskich górach. Ministerstwo Infrastruktury zapowiada, że w I kwartale 2026 r. ogłoszony zostanie przetarg na przebudowę obserwatorium na Śnieżce. Kultowy „spodek” zyska wzmocnioną konstrukcję, nowe instalacje oraz odnowioną przestrzeń turystyczno‑edukacyjną, a w dolnym dysku ponownie ma działać restauracja.
[Dolny Śląsk] Niemiecki Borgers otworzył nową fabrykę automotive w Złotoryiartykuł
Pokaż artykuł
[Dolny Śląsk] Niemiecki Borgers otworzył nową fabrykę automotive w Złotoryi
Niemiecki koncern z branży automotive Borgers otworzył wczoraj na Dolnym Śląsku swoją nową fabrykę,...
Powstanie wschodnia obwodnica Łańcutaartykuł
Pokaż artykuł
Powstanie wschodnia obwodnica Łańcuta
Budowa wschodniej obwodnicy Łańcuta uzyskała ponad 32 mln zł dofinansowania z Rządowego Fundusz Rozwoju Dróg. Obwodnica powstanie w ciągu drogi wojewódzkiej nr 877, od węzła A4 Łańcut do drogi krajowej nr 94 w Głuchowie. 3 czerwca 2023 r. o tej inwestycji mówił minister infrastruktury Andrzej Adamczyk podczas pobytu w województwie podkarpackim.
[Warszawa] Nowy Świat 2.0 – Greenberg Traurig podwaja powierzchnię najmu  i zajmuje całe piętro!artykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Nowy Świat 2.0 – Greenberg Traurig podwaja powierzchnię najmu i zajmuje całe piętro!
Renomowana, międzynarodowa kancelaria prawna – Greenberg Traurig powiększa powierzchnię wynajmowaną...
[Wrocław] Miasto nie dostanie dotacji z UE na budowę obwodnicy Leśnicy, Alei Stabłowickiej i przebudowę ulicy Kosmonautówartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Miasto nie dostanie dotacji z UE na budowę obwodnicy Leśnicy, Alei Stabłowickiej i przebudowę ulicy Kosmonautów
Kolejna porażka Wrocławia w staraniach o dofinansowanie unijne strategicznych projektów drogowych. P...
REKLAMA